چهارشنبه, 10 آذر 1400
  • ساعت : ۱۳:۳۶:۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ 
  • کد خبر : ۲۸۷۴
آرامستان چغادك هئیت امنایی می گردد
🔰شهردار چغادک خبر داد :اموارت آرامستان چغادک هیات امنایی می گردد👇. ⏪اولین جلسه هیات امنای آرامستان چغادک با حضور شهردار،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از اعضای هیات امناء آرامستان در محل دفتر شهردار چغادک برگزار گردید.

شهر در حال پیشرفت است.  آینده شهر روشن است،.                            ✨✨✨✨✨✨✨✨              🔰شهردار چغادک خبر داد :اموارت آرامستان چغادک هیات امنایی می گردد👇.                                                    ⏪اولین جلسه  هیات امنای  آرامستان چغادک با حضور شهردار،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از اعضای  هیات امناء آرامستان در محل دفتر شهردار چغادک  برگزار گردید.

🔃مهندس علی زارعی شهردار چغادک ضمن خوش آمدگویی ،از همکاری  اعضاء هیات امنا که جهت همکاری با شهرداری و شورای اسلامی این مسئوليت را قبول نمودند، تقدیر و تشکر نمودند.
وی عنوان کرد در دوره شورای قبل ساماندهی آرامستان در دستور کار شهرداری قرار گرفت که الحمدالله دیوار کشی، آسفالت و  بهسازی فضای سبز و تامین روشنایی  آرامستان انجام پذیرفته است.
 اکنون برای خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر به شهروندان در نظر داریم نگهداری آرامستان را به عهده هیات امنا بگذاریم و این به معنی نیست که شهرداری در آرامستان فعالیت  نمی کند بلکه می خواهیم با تشکیل گروهی قوی و مقتدر به بهترین نحو به همشهریان عزیر خدمت رسانی گردد.
زارعی  افزود: ساماندهی فضای  غسالخانه، ساماندهی قسمت جدید آرامستان،احداث جایگاه نماز،و..... در دستور کار است که با تشکیل  هیات امنا و با همکاری شهرداری به انجام می رسد.                                              

  🔰سپس هر یک از اعضاء جلسه به اظهار نظر پرداختند.                     

  درپایان مقرر شد  اساسنامه هیات امنا  تنظیم و همچنین ترکیب اعضا مشخص گردند. ✨✨✨✨✨✨✨     روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی چغادک

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0