يکشنبه, 25 مهر 1400
  • ساعت : ۷:۲۶:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ 
  • کد خبر : ۲۸۵۲
تملك ملك و بازگشایی مسیر اجرای پروژه بلوار امام علی (ع)
ملک و تخریب املاک واقع در مسیر پروژه تکمیل بلوار امام علی (ع) شهر چغادک. 🔰در ادامه اهتمام شهرداری چغادک نسبت به تعریض و بازگشایی معابر و با توجه به اجرای بلوار امام علی (ع)، بعد از توافق با مالک و انجام اقدامات قانونی، ملک مورد نظر تخریب و مسیر بازگشایی شد.

بسمه تعالی                                                      ✳چغادک در مسیر امید و آبادانی                                                

   🔻   تملک و تخریب املاک واقع در مسیر پروژه تکمیل بلوار امام علی (ع) شهر چغادک.                                                 

🔰در ادامه اهتمام شهرداری چغادک  نسبت به تعریض و بازگشایی معابر و با توجه به  اجرای بلوار امام علی (ع)، بعد از توافق با مالک و انجام اقدامات قانونی، ملک مورد نظر  تخریب و مسیر بازگشایی شد.                                                      

      ◀مهندس زارعی شهردار چغادک در همین راستا با اشاره به حجم بالای تملک و بازگشایی معابر در چهار سال قبل عنوان کرد: امیدواریم با مساعدت و همکاری همه مالکانی که در مناطق مختلف شهر در طرح تعریض قرار گرفته‌اند بتوانیم به توافق برسیم؛ چرا که این توافقات توسعه، عمران و آبادانی شهر را به ارمغان خواهد آورد .
زارعی با بیان اینکه طرح بازگشایی و تعریض معابر بنا به ضروریات منطقه و با اولویت‌بندی انجام خواهد شد، ادامه داد: همکاری اهالی هر منطقه موجب تسهیل در روند بازگشایی‌ها و رفع مشکلات خواهد شد .
شهردار چغادک، هدف از بازگشایی معابر را دسترسی آسان به سایر نقاط شهری، تسهیل در عبور و مرور شهروندان و کاهش حجم ترافیک عنوان کرد .
وی با بیان اینکه ایجاد تسهیلات لازم برای رفاه حال شهروندان از وظایف ذاتی شهرداری است گفت: برنامه‌ریزی مناسب وهماهنگی های لازم  مدیریت شهری چغادک، در مسیر توسعه و پیشرفت و آبادنی این شهر مورد بررسی قرار گرفته و اکنون شاهد پیشرفت مطلوب در اجرای پروژه های عمرانی، رفاهی و خدماتی شهرداری چغادک هستیم.
وی در پایان تملک املاک و تخریب املاک واقع در بلوار امام علی (ع) را از اقدامات ضروری شهرداری عنوان کرد و ضمن تشکر از کلیه شهروندان بابت همکاری  ، صبر و شکیبایی شان در طول اجرای پروژه های عمرانی از کلیه شهروندان محترم که جهت بازگشایی معابر همکاری لازم را با شهرداری داشته اند و باعث بازگشایی معابر شهری می شوند،تشکر نمود.                                                       

قابل ذکر از این ملک متعلق به آقای عسکری بود.                                       

     ✅  ما بر سر عهدمان هستیم شهر را شایسته مردم شریف چغادک می سازیم.                                  

             🔻روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی چغادک

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0