دوشنبه, 29 شهريور 1400
  • ساعت : ۹:۵۰:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ 
  • کد خبر : ۲۸۳۵
🔰پیام تبریك مهندس زارعی شهردار چغادك به مناسبت آغاز سال نو 👇
خداوند متعال را شاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا در گذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک نمائیم و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجدة شکر به درگاهش به جای آوریم .

بسمه تعالی.                                                                                                              

💠به نام خدای بهار آفرین
خداوند متعال را شاکریم که توفیق دوباره عنایت فرمود تا در گذر ایام ، بهاری دیگر را تجربه و حلول سال جدید را درک نمائیم و به پاس نعمت سلامت و رحمتش سجدة شکر به درگاهش به جای آوریم .
آری تازگی طبیعت و آغاز سال نو ، گذر عمری کوتاه از انسان را یادآور می گردد تا که با نیم نگاهی بر عملکرد  گذشته ، فردایی روشن را رقم بزنیم . توفیق گردید که به عنوان خادم و خدمتگزار مردم شریف چغادک از دریچة این پنجره  به شما همشهریان که ولی نعمتان واقعی شهر می باشید نوروز را تبریک عرض نمائیم .
مسئولیت، بار امانتی بزرگ به دوش همه ماست. اجازه بدهید در این ایام تجدید پیمان کنم که ما بر سر عهد و وفای خود با مردم این دیار هستیم.
شهروندان خوب، شهری می خواهند توسعه یافته، جایی ممتاز برای زیستن و این وعده همه ما در شهرداری چغادک است که باید چغادک شهری باشد درخور نام .
توسعه نه فقط پل و خیابان و ساختمان است؛ توسعه لذت بردن از زندگی در شهر است. ما می خواهیم چغادک جایی باشد که شهروندانش حال خوب زندگی در شهری پر آوازه را با تمام وجود لمس کنند.
این وعده ماست در این لحظات عزیز؛ ساعت هایی که گردش ایام می برد ما را به تولد، به زاده شدن، به زمین، به طبیعت و به خدایی که همین نزدیکیست .....
دست به آسمان بر می داریم و از خالق این کارگاه هستی می خواهیم که «حول حالنا الی احسن الحال>>»
.از خدا می خواهم حال مردمان ایران زمین در سال 1400 به فرخنده ترین حال باشد
امیدواریم در سال 1400 که شروع آن مقارن با ایام پربرکت شعبانیه است ، با استعانت از درگاه خداوند قادر و متعال و ارواح پاک و مطهر شهیدان همیشه سرافرازمان و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری و همه تلاش های خویش را با استفاده از روحیة جهادی برای ارتقاء سطح  رضایتمندی مردم چغادک که در سالی که گذشت بیشترین همکاری و تعامل در کلیه کارهای عمرانی ،فرهنگی و پویش کاشت درخت در شهر و ....  را با مجموعه شهرداری داشته اند و همچنین خدمت صادقانه به نظام مقدس اسلامی بکار گیریم و با تعامل ، صمیمیت و همکاری  تمامی دلسوزان دست آوردهای بسیار گسترده و بزرگی نصیب شهر و شهروندان چغادک  بگردانیم .
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
 *علی زارعی
شهردار چغادک*

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0