چهارشنبه, 15 مرداد 1399
  • ساعت : ۹:۱۱:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ 
  • کد خبر : ۲۷۳۰
پیام نوروزی مهندس علی زارعی شهردار چغادك به مناسبت سال نو
ه گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی چغادک مهندس علی زارعی شهردار چغادک در پیامی فرار رسبدن سال نو را تبریک گفتند.

 

   🔰 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی چغادک مهندس علی زارعی شهردار چغادک در پیامی فرار رسبدن سال نو را تبریک گفتند.                                                 

   🔰خداوندا بر همه ایام سال تو را شکر که فرصت و نعمت حیات را به ما عطا نمودی.                                         

        💠 اینجانب فرارسیدن سال نو شمسی و نوروز باستانی را به تمام مردم شریف ایران خصوصاً همشهریان عزیز چغادکی تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت، عزّت، آرامش و سلامتی و سربلندی را برای تمامی مردم  از درگاه ایزد منّان مسئلت می‌نمایم.باشد که در شروع بهار دلهایمان آکنده از عطر  محبت و دوستی  گردد .
                                                                                                      
                                                         ◀امسال متفاوت تر از سالهای قبل به پیشواز بهار می رویم، از همه مردم شریف چغادک تقاضا می کنم تا در خانه گرم خود بمانند تا روزی که دوباره بدون دلهره و در فضایی سرشار از عشق، امنیت و سلامتی؛ دست در دست  فرزندان خود در دنیایی گرم، سبز و پاک قدم بگذارند.                                        💠امیدوارم بتوانیم  سال جدید تمام ظرفیت های  شهرداري را به منظور توسعه پايدار و ايجاد محيطي شاد و در شأن شهروندان عزيز بكار گيريم تا خدمات بهتر و مطلوبتري ارائه نمائيم. بي ترديد ميتوانيم با هم انديشي و برنامه ريزي هاي مناسب و با بهره گيري از كليه امكانات موجود، شكوفايي، توسعه و آباداني شهرمان را تحقق بخشيده و شاهد رشد و بالندگي آن باشيم.  در سایه الطاف بیکران الهی تندرست باشید.                                                   💫💫💫💫💫💫💫💫                        علی زارعی - شهردار چغادک

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها