عنوان : پیام شهردار چغادك به مناسبت روز فرهنگ عمومی
کد خبر : ۲۶۷۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ 
ساعت : ۹:۵۷:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

💢به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی چغادک مهندس علی زارعی شهردار چغادک در پیامی ضمن گرامیداشت، 14 آبان روز   فرهنگ عمومی به بیان اهمیت این روز پرداخت .
💠مهندس زارعی :چهاردهم آبان ماه روزفرهنگ عمومى در کشور ما نام گرفته که مؤید اهمیت توجه به فرهنگ عمومى جامعه است و معناى آن پذیرش فرهنگ غالبى است که در بین مردم رواج دارد و به جهت عمومیت ان نیاز به مراقبت ویژه دارد چرا که وقتى رفتارى به هر دلیلى بین عموم مردم رواج یافت زمینه پذیرش آن از سوى احاد جامعه تسهیل می گردد.
و چه افتخار آفرین است وقتی شاهد حرکتهای عمومی ودست جمعی شهروندان عزیز چغادک  در برنامه هایی همچون کمک به  نیازمندان، برنامه های خانوادگی و تکریم خانواده ، برنامه های پاسداشت طبیعت و دوستی با فضای سبز ،پاکیزگی شهر  و دیگر رفتارهای خوب اجتماعی و انسانی هستیم چرا که اینها نشانه‌هایی ازفرهنگ بالای جامعه و حرکت پیشگامانه‌ی مردم فهیم این شهر در پاسداشت کارهای فرهنگی جهت ارتقائ شهر است.
اینجانب این روز مهم را به عموم شهروندان عزیز و تمامی دست اندر کاران امور فرهنگى و تلاشگران این عرصه تبریک عرض مى کنم و از همگان تقاضا دارم  مراقب و مواظب نفوذ فرهنگ هایى که باعث  ایجاد اختلاف بین مردم منسجم و یکپارچه شهر عزیزمان میشوند باشند.
امید که همه‌ی ما همواره در مسیر حفظ ارزشهای مادی و معنوی سرزمین عزیزمان، هوشیارانه قدم برداریم.             🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀           علی زارعی - شهردار چغادک


5.1.0.0
V5.1.0.0